DVUS
Hem Om oss Medlems info Länkar Kontakt

Bli medlem

Kontakt

DVUS styrelse

Ordf: Elisabeth Klingsell

KS Stockholm

Mail: elisabeth.klingsell@bredband.net

Mobiltfn: 0708-53 01 92

Kassör: Karina Broskog

Stocholm

Mail: karina.broskog@ptj.se

Mobiltfn: 070-2103429

Sekr: Carina Tell

Västerås

Mail: carina_tell@hotmail.com

Mobiltfn: 0702-23 76 22

Ledamot: Ann-Marie Andersson

Karlskoga

Mail: ann-marie.andersson@orebroll.se

Mobiltfn: 070-7511687

Ledamot: Marie Karlsson

Vrinnevisjukhuset Norrköping

Mail: marie.el.karlsson@regionostergotland.se

Mobiltfn: 0730-276287

Arb: 010-1043671

Ledamot: Tony Winterot

Stadions Läkarmottagning

Mail: winterot@live.se

Mobiltfn: 073-6797272

Ledamot: Ann-Sofie Vaara

KS Stockholm

Mail: annsofie.vaara@gmail.com

Mobiltfn.076-7651021

Styrelsen infomerar

Årsmöte 2019

 

Anmälan till mötet >>

Nyheter

Fotodynamisk behandling (PDT)

Praktiska riktlinjer vid Metvix - PDT (2017) >>

Resultar från enkäten
”Behandling med PDT i Sverige" >>

Arbetsblad Journalblad PDT >>

Länkar

www.ssdv.se

www.pdf.nu

Skriv in det du vill söka efter här